Casa Em Porto De Galinhas Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Casa Em Porto De Galinhas Villa ligt op 4 km afstand van Natuurlijke Baden van Porto de Galinhas en biedt een terras met uitzicht op de tuin.
De luchthaven Guararapes is binnen 40 minuten rijden te bereiken en natuurattracties zoals Porto de Galinhas liggen op 20 minuten wandelen ervandaan. Dit vakantiehuis is binnen 2 km afstand van het strand Cupe gelegen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Piscinas Naturais da Praia do Cupe2178 km
- Cupe Beach2017 km
- Ateliê Gilberto Carcará1399 km
- Shrimp Tecmares794 km
- Cachaçaria e Pimentaria Tio Gilson134 km
- Kids Club919 km
- Compensa Port870 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes48 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Casa Em Porto De Galinhas Villa?
Gasten van Casa Em Porto De Galinhas Villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om Casa Em Porto De Galinhas Villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Casa Em Porto De Galinhas Villa is $156. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Casa Em Porto De Galinhas Villa kun je aanbevelen?
Gasten van Casa Em Porto De Galinhas Villa kunnen eten in Cabidela da Natalia restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in dit vakantiehuis?
Een ingerichte keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in dit vakantiehuis. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar deze villa?
De gasten kunnen met hun huisdieren in deze villa verblijven. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa Em Porto De Galinhas Villa?
Gasten die in Casa Em Porto De Galinhas Villa verblijven, kunnen gemakkelijk het strand Cupe en het Cupe Strand bereiken, die respectievelijk op 25 minuten lopen van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.